Tovább a tartalomhoz

Öreglak

HŐSÉGRIASZTÁS MEGHOSSZABBÍTVA

2026.06.26

III. FOKÚ HŐSÉGRIASZTÁS LÉP ÉLETBE!

Tisztelt Lakosaink!

A Nemzeti Népegészségügyi és Gyógyszerészeti Központ az ország egész területére elrendelt hőségriasztást meghosszabbította,

és 2026. június 27. (szombat) 00:00 órától június 30. (kedd) 24:00 óráig III. fokú hőségriasztás van érvényben

Kérjük Önöket, hogy továbbra is fokozottan figyeljenek a következőkre:

  • Folyadékpótlás: Igyanak a szokásosnál jóval több vizet!
  • Védelem: 11 és 15 óra között kerüljék a közvetlen napsütést!
  • Biztonság: Senkit (se gyermeket, se háziállatot) ne hagyjanak a tűző napon, különösen parkoló autóban!
  • Figyelem: Figyeljünk egymásra, különösen az idős, egyedül élő szomszédokra és a krónikus betegekre!

Vigyázzunk egymásra a hőségben is!